Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біль у серці та плями на ногах: українській політв’язень Клих підозрює, що хворий на рак

Біль у серці та плями на ногах: українській політв’язень Клих підозрює, що хворий на рак

​​​​​​​Діагнозу йому так і не поставили. 

Український політв'язень Станіслав Клих запідозрив, що хворий на рак шкіри.

Про це "Громадському" розповіла мати політв'язня Тамара Клих.

За її словами, сина в лікарні Челябінська протримали лише 5 днів. Він писав заяву, аби його обстежили, адже болить і серце, і нирки. Але в нього взяли аналіз сечі та крові. Жодного діагнозу не поставили.

За її словами, Клих також скаржиться на проблеми з ногами - вони покрилися плямами, на п'ятці є тріщини. Клих підозрює, що в нього рак шкіри.

Тамара Клих розповіла, що листи політв'язень не отримує, хоча родина пише йому.

Для того, аби поспілкуватися, мати замовляє у в'язниці дзвінок. Цього разу їм дозволили проговорити 15 хвилин. Відвідати ув’язненого Тамара Клих може раз на півроку.

Родина прагне, аби Клиха перевели до в'язниці в РФ в ту область, яка ближча до України, щоб простіше буде добиратися для відвідин.

Про це повинен клопотати адвокат, але він спілкується із Клихом, а не його матір’ю.

Нагадаємо, 19 травня 2016 року суд присяжних визнав Станіслава Клиха винним у тому, що він нібито брав участь у Чеченській війні на боці бойовиків, українця було засуджено до 20 років позбавлення волі. Клих відбуває покарання в Челябінській області. Раніше стало відомо, що Клиха в грудні 2018 року хотіли направити до туберкульозної лікарні для ”проведення планового обстеження і визначення подальшої тактики лікування”.

Залиште свій коментар

Вибір редакції