Била головою об підлогу, поки не перестав дихати: мати-одиначка вбила 5-річного сина через обірвані шпалери

Дата публікації
Перегляди
4065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Била головою об підлогу, поки не перестав дихати: мати-одиначка вбила 5-річного сина через обірвані шпалери

У селі кажуть, агресивну поведінку жінки помічали і раніше, через це навіть примусово возили її до психлікарні.

У Вінницькій області 25-річній матері-одиначці із села Соболівка оголосили про підозру у вбивстві 5-річного сина. Жінка била дитину головою об підлогу, поки не перестав дихати. Розправу над малюком вона влаштувала, начебто, через обірвані шпалери на стіні. Усе відбувалося на очах його шестирічної сестрички. У селі кажуть, агресивну поведінку жінки помічали і раніше, через це навіть примусово возили її до психлікарні.

Про це йдеться 7 листопада в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні хлопчик не прийшов до садочка, а його 6-річна сестра Діана - до школи. Вчителі дзвонили, але матір не відповідала. Тому разом із сільським головою пішли до родини.

"Побачили, що вона тримає дитину на руках замотану в ковдру, цього хлопчика, а дівчинка сидить на землі. Вона була така стривожена, не говорила, дивилася в одну точку, а в хлопчика взяла за ручку, була холодна", - згадує сільська голова Соболівки Віра Асауленко.

На місце одразу викликали поліцію та медиків. Та шансів на порятунок дитини вже не було.

"Спасати вже не було кого, дитина була із гематомами на голові і на шиї були видимі ушкодження шиї, було видно пятна від удушення. Дитина вже була з видимим трупними пятнами, вона вже була мертва", - розповів лікар швидкої Олександр Корнєйчик.

У Вінницькій області жінка вбила 5-річного сина через обірвані шпалери на стіні

У Вінницькій області жінка вбила 5-річного сина через обірвані шпалери на стіні

Експертиза встановила, що хлопчик помер від черепно-мозкової травми. Пізніше його сестричка розповіла, що мама на її очах робила із братиком.

"Виявила безлад у будинку і подумала, що це він зробив. Положила його на підлогу, сіла на нього зверху і била головою об підлогу. Вона думала, що він обірвав шпалери", - каже в.о. Теплицького відділення поліції Валентин Савчук.

"Дівчинка сказала, що мама обірвала шпалери, а сказала що це Тьома і заставила простити пробачення. Але вона положила животиком до низу, сіла на нього, завернула руки назад і била головою об землю", - додала сільська голова Соболівки Віра Асауленко.

Про матір-одиначку думки в селі неоднозначні. Не пила, на обліку у соцслужбах не стояла. Про дітей дбала. Та попри це, кажуть сусіди, бувала агресивна і неврівноважена. Такою стала після перших пологів. Ще пів року тому жінку примусово возили на лікування.

Та довідки про хворобу не було, тому жінку, як у сільраді, так і в соціальній службі, вважали здоровою і батьківських прав не позбавляли.

Тепер поліція затримала матір на два місяці. Експертиза має визначити чи вона осудна. Їй загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.

До суду жінка перебуватиме у психлікарні. Долю 6-річної Діани вирішуватимуть соцслужби. Вочевидь, дівчинка житиме в інтернаті. Після пережитого вона потребує допомоги психологів.  П'ятирічного Артемка поховали у суботу, 7 листопада. Попрощатись із хлопчиком прийшло усе село.

Наступна публікація