Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Біле" працевлаштування і легальний видобуток будматеріалів. Гончарук і Федоров розповіли, що змінять у будівельній галузі

Прем’єр узявся за боротьбу з корупцією у галузі будівництва.

В Україні починається боротьба з корупцією у будівельній галузі.

Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час наради з представниками будівельної галузі.

"Ми очікуємо, що бізнес вийде з тіні, той, що в ній зараз працює, що легально почнуть видобуватися будівельні матеріали, тому що дуже вони зараз видобуваються нелегально, з цим ми будемо боротися. Зараз фокус у нас - лісове господарство, але найближчим часом, найближчі тижні, ми вже готуємо відповідні матеріали з правоохоронними органами, з видобутком піску, наприклад, ми б хотіли, щоб будівельні матеріали видобувалися легально і без шкоди для довкілля", - наголосив він.

За словами Гончарука, ще одне питання, яке його уряд хоче вирішити, - "біле" працевлаштування у галузі, а також корупцію з боку державних органів.

"Ми хотіли б, щоб люди оформлювалися на роботу повністю. Далеко не всі компанії зараз роблять. Третє - ми б хотіли, щоб ви перестали бути заручником корумпованих органів, перш за все Державної архітектурно-будівельної інспекції", - додав він.

Водночас віцепрем’єр і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров запевнив, що найближчим часом будівельники зможуть повідомляти про випадки корупції.

"Ми почали створювати новий реєстр, яким буде володіти держава і не будуть володіти деякі кримінальні групи. Сьогодні ви отримаєте контактний номер, за яким можна зателефонувати і сповістити, якщо відбулась якась проблема. Ми хочемо, щоб у вас був контакт, за яким ви можете звернутися. Нас не залякають", - заявив він.

Наживо: нарада із представниками будівельної галузі.

Опубликовано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Пятница, 17 января 2020 г.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності до кінця 2019 року ліквідувати тотальну корупцію у сфері державного архітектурно-будівельного контролю та містобудування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції