Били металевою палицею і посипали гіпсом: нові подробиці катування двох пенсіонерів підлітками у Львові

Били металевою палицею і посипали гіпсом: нові подробиці катування двох пенсіонерів підлітками у Львові

ТСН

Підозрюваним загрожує до 10-ти років увязнення.

У Львові двоє підлітків 16 і 18 років три дні катували двох пенсіонерів, начебто за борг у 200 гривень. Літні люди пішли від рідних та жили в закинутій будівлі. Одного забили до смерті, а другий — у комі. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Про двох побитих чоловіків у закинутій будівлі "швидкій" повідомив товариш постраждалих. Одного, 70-річного, до лікарні не довезли, він помер дорогою. За життя іншого, 67-річного чоловіка, борються лікарі.

"Тяжка черепно мозкова травма, важкий забій головного мозку. Не було жодного місця на тілі, яке було б без крововиливу і синців. Тобто били його (чоловіка. — Ред.) тяжко і довго", — повідомила завідувачка реанімаційного відділення лікарні швидкої медичної допомоги Наталія Матолінець.

Три дні двоє підлітків навідувалися до пенсіонерів у закинуту будівлю, нібито заради боргу у 200 гривень.

"Це вони (хлопці. — Ред.) все документували, знімали на відео, на свій телефон мобільний. Завдавали удари руками, ногами і дерев’яною такою палицею, ніжкою від стола", — розповів керівник Шевченківського відділу поліції Павло Гарасим.

Дружина травмованого чоловіка Євгенія Нестеренко розповіла, що кілька днів тому він поїхав на лікування, додому не повернувся. Жінка певна, що він нічого не заборгував, а молоді хлопці просто знущалися: "Поламали собі долю і нам".

Затримали нападників того ж дня. Вони повернулися на місце злочину, аби переконатися чи ще живі побиті та чи знайшли вони гроші. У підлітків вилучили паспорт одного з потерпілих, банківську картку і телефон. 18-річний хлопець раніше притягався до відповідальності за крадіжку і пограбування.

18-річний Юрій навчається у львівському училищі, а 16-річний Дмитро — у 10-му класі. Від початку навчального року приходив на зайняття лише раз. Вчився погано, але жорстокість ніколи не виявляв, каже директор школи: "Він спокійний, не агресивний, ніколи не був втягнутий в якусь бійку і не провокував її".

Підозрюваним загрожує до 10-ти років увязнення. Завтра їм мають обрати запобіжний захід.

Знущання над дідусями: у Львові двоє підлітків 3 дні катували двох пенсіонерів

Знущання над дідусями: у Львові двоє підлітків 3 дні катували двох пенсіонерів