Білорусь не переконуватиме Росію у чесності виборів

Лукашенко стверджує, що існування Білорусі всі 15 років не визнавали: "Ну і що, ми від цього померли?".

Білорусь не буде наполягати на визнанні президентських виборів Росією, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко в інтерв'ю ЗМІ Німеччини.

"Це справа Росії - визнавати чи не визнавати. Це її право, її суверенне право. І ми до цього будемо ставитися уважно", - сказав президент Білорусі.

"За нашими законами ми не потребуємо ніяких визнань. Ви півтора десятка років не визнавали взагалі того, що існує така Білорусь, не кажучи вже про вибори. Ну і що, ми від цього померли?" - сказав Лукашенко, звертаючись до німецьких журналістів.

Що ж до президентських виборів в Білорусі, то, на думку Лукашенка, чиновники в республіці надто намагаються переконати весь світ у чесності виборів. "Ви знаєте, я іноді ловлю себе на думці, що я і мої колеги, аж надто ми багато намагаємося переконати вас у тому, що у нас вибори були чесними і будуть чесними", - сказав він.

"Якщо ви хочете бачити, що біле - це чорне, то, як би я вас не переконував, ви будете посилатися чи то на термінологію, чи то ще на щось, але ви будете це бачити в чорному кольорі. І я вас ніколи не переконаю в цьому", - додав президент Білорусі.

"Чому ми повинні бути обов'язково на вас схожі?! Не знаю. У нас свої традиції, у нас свій менталітет, у нас свій народ, у нас свої інтереси. І, виходячи з цих аргументів і багатьох інших, ми будемо будувати своє життя і створювати системи, у тому числі урядування, влади ", - зазначив Лукашенко.

Зазначимо, президентські вибори у Білорусі пройдуть 19 грудня 2010 року. На цей пост претендують 10 осіб, в тому числі чинний глава держави.

Читайте також:

Лукашенко: Росія "похерила" Союзний договір

Білорусь отримає 3 млрд євро, якщо проведе чесні вибори

Лукашенко знайшов у блозі Мєдвєдєва "бруд" про себе

Лукашенко сподівається, що ЄС визнає підсумки виборів в Білорусії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: