Білорусь погрожує Україні "локальним конфліктом" через "недружню позицію"

Білорусь погрожує Україні "локальним конфліктом" через "недружню позицію"

Фото: Associated Press

У Мінську заявили, що Київ нібито проводить військові навчання прямо на лінії кордону, прикриваючи це боротьбою з мігрантами.

Білорусь звинуватила Україну в тому, що нібито "взяли курс на недружню позицію". Мовляв, Україна нібито зосереджує військові сили на українсько-білоруському кордоні. Внаслідок цього офіційний Мінськ пригрозив можливим локальним конфліктом.

Про це повідомляє білоруський портал БЕЛТА.

Державний секретар білоруського Радбезу Олександр Вольфович заявив, що Україна нібито "почала займати недружню позицію" стосовно Білорусі. 

"Ми переважно приділяли увагу захисту західних кордонів — з Польщею, Литвою. Сьогодні наша південна сусідка Україна почала займати недружню позицію щодо Білорусі, хоча білоруси та українці завжди жили у мирі, злагоді та добросусідстві. У нас єдине коріння та минуле. Але, мабуть, українське керівництво взяло курс не на миролюбну політику, вони дивляться на Захід (або їм диктують) і намагаються у вигляді боротьби з незаконною міграцією проводити якісь навчання", — сказав Вольфович.

Вольфович заявив, що Київ проводить військові навчання просто на лінії кордону, прикриваючи це боротьбою з мігрантами.

"Чомусь українське керівництво їх (військові навчання — ред.) вирішило провести практично на державному кордоні під виглядом боротьби з нелегальною міграцією, розгортаючи угруповання збройних сил, важке озброєння, залучаючи гелікоптери та бойові літаки... Добре, що не дійшло до вогнепальних засобів застосування. Це може призвести до локального конфлікту. Дуже б цього не хотілося", — наголосив Вольфович.

Нагадаємо, Міністерство оборони Білорусі 5 грудня вручило військовому аташе України ноту протесту через начебто "порушення кордону" країни. Мовляв, український гелікоптер напередодні незаконно перетнув кордони Білорусі.

Новини світу: Білорусь вручила військовому аташе України ноту протесту

Новини світу: Білорусь вручила військовому аташе України ноту протесту

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація