Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білорусь відкрила туристичний маршрут у Чорнобильську зону відчуження

Вартість екскурсії 160 доларів.

У Білорусі запустили туристичні маршрути до Чорнобильської зони відчуження, повідомляє meduza.

Вартість екскурсії для групи з трьох осіб 160 доларів. "Сформовано два маршрути, підібрані майданчики, дороги з удосконаленим покриттям, і в цілому прораховані ті дози, які можуть отримати громадяни, перебуваючи у нас",-  каже заступник директора Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника Максим Кудін.

Організатори екскурсії кажуть, що відвідування зони відчуження не становить потенційної небезпеки. "Доза, яка буде отримана від перельоту, буде більше, ніж перебування протягом одного робочого дня в зоні відчуження", - каже Кудін. Організатори планують проводити екскурсії двічі на місяць. 

Від 3 квітня розпочався конкурс на найкращий ескіз для муралу на Чорнобильській АЕС. Малюнок буде розташовано на східній стіні машинного залу, яка виходить на офісні приміщення ЧАЕС. Мурал щодня бачитимуть близько тисячі осіб персоналу та відвідувачів станції.

ВідеоАмериканці знімають міні-серіал про Чорнобиль

Американці покажуть серіал про Чорнобиль. Тизер майбутньої п’ятигодинної теледрами опублікував канал HBO. Про що саме розкажуть у серіалі та хто зіграє головні голі – дивіться у сюжеті.

Американці знімають міні-серіал про Чорнобиль

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції