Білорусь видворила до України екс-бойовика, який вказав у резюме службу в батальйоні “Восток”

Дата публікації
Перегляди
3251
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білорусь видворила до України екс-бойовика, який вказав у резюме службу в батальйоні “Восток”

Фото: ДПСУ

В Україні чоловік здобув ступінь доктора політичних наук.

Українські прикордонники затримали біля кордону з Білоруссю чоловіка, який може бути причетним до батальйону бойовиків “Восток”, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Затриманий розповів прикордонникам, що його депортували з Білорусі через несплату адміністративного штрафу. Однак перевірка показала, що причина депортації в іншому. Чоловік намагався влаштуватись в сусідній країні на роботу і вказав в резюме службу в батальйоні “Восток”.

Відповідно до баз даних сайту "Миротворець", чоловік був заступником командира НЗФ "Восток", очолюваним сумнозвісним Олександром Ходаковським, та співробітником т.зв. "МГБ ДНР" з питань розробки стратегії та тактики ведення бойових дій, формування ідеологічної концепції "ДНР", забезпечення політичної та юридичної безпеки учасників переговорного процесу".

Однак згодом він втік з окупованої частини Донбасу через Росію до Білорусі, де і дав оголошення про пошук роботи в Інтернеті. Правоохоронці сусідньої держави вислали його за межі своєї країни та заборонили в’їзд на 10 років.

Крім того, з’ясувалось, що, навчаючись в Україні, затриманий мав можливість отримати у т.ч. і пристойну освіту за кордоном, а також захистив там дисертацію та отримав ступінь доктора політичних наук. Тривалий час працював за фахом. До Донецька подався у 2014 році.

За цим фактом Держприкордонслужбою направлено інформування до відповідного правоохоронного органу, про наявність в діях особи ознак кримінального правопорушення.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3251
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація