Білоруси скуповуються в Україні

Чернігів від економічної кризи рятують білоруси. Перед святами змітають з прилавків геть усе.

Вже з 8-ої години ранку білоруси практично не залишають чернігівцям місця на автостоянках. Із чотирьох машин – три з білоруськими номерами. До такої пропорції чернігівці вже звикли.

Перед різдвяно-новорічними святами біля базару паркуються  мікроавтобуси і вже за кілька годин їх набивають товаром під зав’язку. Підприємцям чірнігівського ринку хоч закривайся без білорусів, бо їх на ринку десь 80%. На північних сусідів чекають мов на манну небесну. Навіть графік роботи підкоригували – працюють аж до 19-ої.

Масово купують горілку і продукти до святкового столу. За ті самі гроші в Гомелі можна придбати 2 пляшки олії, а у Чернігові аж 5. Білоруси ж підрахували: як не виграють на цінах, то на курсі вже достеменно. Гості із Гомеля охоче поділилися – витратили у Чернігові по 400 доларів кожен, 100 – зекономили.

Все б нічого, якби довго не чекати на кордоні. Вирушають близько опівночі, світанок зустрічають вже на торговиці. У грудні транспортний потік через митний пост зріс у півтора разу. Чернігівські торговці та білоруські покупці бояться одного – що після свят запровадять для наших північних сусідів обмеження на вивезення товару з України.


ВідеоБілоруси скуповуються в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: