Білорусія просить мільярд долларів

Країна розраховує отримати кредит від Всесвітнього банку.

Білорусія розраховує на залучення кредиту Всесвітнього банку на мільярд доларів. Про це заявив голова правління Нацбанку Білорусії Петро Прокоповіч. 

За словами Прокоповіча, в початковій стадії знаходяться і переговори по залученню кредиту від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). У разі успіху переговорів ресурси від ЄБРР можуть надійти в розпорядження республіки до липня 2009 року.

Крім того, Білорусія розраховує і на отримання кредитів безпосередньо від держав Європи.  На початку січня Міжнародний валютний фонд виділив Білорусії кредит на 2,5 млрд. доларів на реалізацію 15-місячної програми реформ, причому перший транш у розмірі 788 млн. доларів вже надійшов у країну. Крім того, держава отримала кредит від Росії на 2 млрд. доларів, а також від Венесуели на 500 млн. доларів.

Кредитні ресурси МВФ виділені Білорусії для підтримки золотовалютних резервів країни, які скоротилися за 2008 рік на 1,3 млрд. доларів. Це сталося через необхідність підтримувати курс білоруського рубля до іноземних валют.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: