Білоруські прикордонники самовільно посилили контроль на кордоні з Україною

В режимі посиленого контролю в першу чергу почали роботу пункти пропуску на українській ділянці кордону

Державний прикордонний комітет (ЦПК) Білорусі наказав всім пунктам пропуску перейти на посилений режим охорони кордону у зв'язку з епідемією грипу H1N1, що почалася в Україні.

Як повідомили в прес-службі відомства, це було зроблено за його власною ініціативою, бо з Міністерства охорони здоров'я Білорусі ніяких рекомендацій з цього приводу поки не надходило.

Як розповів начальник прес-служби ГПК Олександр Тищенко, в режимі посиленого контролю в першу чергу почали роботу пункти пропуску на українській ділянці кордону, а також служби прикордонного контролю національного аеропорту "Мінськ".

"Існують рекомендації ВООЗ щодо громадян, що прибувають з небезпечних регіонів. Білоруські прикордонники повністю ці рекомендації виконують", - сказав він.

Нагадаємо, за наявною інформацією, від епідемії грипу в Україні померли 37 людей. разом із тим, МОЗ підтвердило 33 смертельних випадки у західноукраїнських областях.

Офіційно підтверджено тільки 4 смерті від свинячого грипу.

В дев'ятьох областях України (Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій) та Києві у зв'язку з епідемією вже запроваджено карантин.

В Україні офіційно оголошено епідемію свинячого грипу, зафіксовано 11 випадків зараження хворобою, ще близько тисячі людей під підозрою на захворювання.

Читайте також:

МОЗ прогнозує багато смертей від епідемії грипу в Україні

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

Офіційно: в Україні почалася епідемія свинячого грипу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: