Білоруський народ хоче справжньої демократії, а не російської - Зеленський

Білоруський народ хоче справжньої демократії, а не російської - Зеленський

Україна не підтримує втручання у внутрішньополітичну ситуацію в Білорусі.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що білоруський народ хоче справедливості, вільних і чесних виборів, а не нав'язаної Росією "демократії". 

Про це український лідер заявив в інтерв'ю The Jerusalem Post.

Зеленський наголосив, що Росія завжди мала вплив на сусідню державу, але Україна не підтримує у внутрішньополітичну ситуацію в Білорусі будь-чиє втручання.

"Білоруський народ хоче справжньої демократії, а не російської "демократії". У жодному разі ми не підтримуємо втручання будь-якої держави у внутрішньополітичну ситуацію в Білорусі і вважаємо, що білоруський народ повинен сам вирішувати, як рухатися в майбутнє і чого він хоче", - заявив він.

Нагадаємо, що від 9 серпня, після оголошення результатів екзит-полів президентських виборів, на яких Лукашенко нібито “переміг із великим відривом”, обурені цією звісткою і масовими фальсифікаціями білоруси почали протестувати. За місяць відбувалося різне: у перші дні людей розганяв ОМОН — зі світлошумовими гранатами та водометами. Потім акції перейшли у більш мирне русло, а придушень поменшало. А на початку вересня протестувальників почали затримувати з новою силою, втім, поки що без кривавих розправ. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів