Більш ніж 70% українців - бідні

У деяких областях України на одне вакантне місце претендують близько 40 - 50 безробітних.

Уповноважена Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова стверджує, що на сьогодні вдвічі зросла заборгованість по заробітній платі в Україні. Про це Карпачова сказала під час виголошення щорічної доповіді в парламенті.

За її словами, "борги із заробітної плати в порівнянні з минулим роком зросли більше як удвічі – з 752 млн грн в минулому році до 1 млрд 405 млн грн у травні поточного року".

Вона також зазначила, що на сьогодні, якщо обраховувати за критеріями Світового банку, то до бідних в Україні можна віднести понад 70% населення.

За її словами, кількість найманих працівників зменшилася більш ніж на 710 тисяч. За її даними, майже один мільйон наших громадян перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні, а 1 млн 700 тис вимушені працювати в режимі неповної зайнятості.

"На кожне робоче місце в Україні претендує 9 безробітних, а у Вінницькій, Черкаській, Івано-Франківській областях на одне місце претендує від 40 до 50 осіб", - підкреслила Карпачова.

За її словами, середня заробітна плата за рік зросла лише на 6% в порівнянні з попереднім роком, а споживчі ціни підвищилися на 15%.

Також вона зазначила, що оплата медичних послуг зросла на третину, а квартирна плата підвищились на 35%, тарифи на гарячу воду і опалення зросли на 50%.

"Це свідчить про зменшення розміру реальної заробітної плати насамперед працюючого населення", - підкреслила Карпачова.

Читайте також:

 Moody's понизив рейтинги українських банків

Світова криза виявилась страшнішою, ніж очікували

Кожна шоста людина на землі страждає від голоду

В Україні стало ще менше безробітних

ВідеоБільш ніж 70% українців - бідні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: