Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 60% українців вважають, що країна йде неправильним шляхом

Частка позитивних оцінок ситуації в країні скоротилася на 27% (з 38% до 11%), одночасно частка негативних зросла на 28% (з 35% до 63%).

Згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, 62,8% українців вважають, що країна в своєму розвитку рухається неправильним шляхом.

КМІС проаналізував динаміку ставлення українців до влади з червня 2010 року по червень 2011 року.

"Найбільш значущою тенденцією, що спостерігалася протягом останнього політичного сезону, є збільшення числа виборців, незадоволених розвитком ситуації в країні", - зробили висновок соціологи.

Зокрема, частка позитивних оцінок ситуації в країні скоротилася на 27% (з 38% до 11%), одночасно частка негативних зросла на 28% (з 35% до 63%). У червні 2010 року позитивних оцінок ситуації було на 4% більше, ніж негативних; в червні 2011 року негативних оцінок на 52% більше, ніж позитивних.

Протягом минулого політичного сезону поступово зростало невдоволення змінами в країні серед можливих виборців біло-блакитного напрямку. У червні 2010 року 14% потенційних виборців цього політичного напряму негативно оцінювали розвиток справ у країні. У лютому 2011 року таких було 32%, в червні 2011 року - 42%.

Вперше за рік, зазначає КМІС, серед потенційних виборців біло-блакитного напрямку кількість незадоволених ходом справ у країні перевищило кількість тих, хто позитивно оцінює зміни в Україні (42% проти 31%).

У той же час, серед можливих виборців партій помаранчевого спрямування частка незадоволених ходом справ у країні збільшилася з червня 2010 року (65%) по лютий 2011 (79%).

Серед жителів макрорегіонів Україні стрімке зростання невдоволення ходом справ у країні протягом року спостерігалося в Південному (більш, ніж удвічі: з 23% до 60%) і Східному регіонах (майже в три рази: з 16% до 46%).

КМІС включив в біло-блакитний напрямок такі політичні сили: "Блок Литвина", "Єдиний Центр", "Комуністична партія України", "Партія регіонів", Політична партія "Сильна Україна".

До складу помаранчевих сил було включено такі політичні сили: "Громадянська позиці", "Блок Юлії Тимошенко", "Фронт змін", "УДАР" Віталія Кличка, "Народна самооборона", "Народний Рух України", "Наша Україна", "Українська народна партія", партія "За Україну!".

Читайте також:

В Україні вдвічі поменшало прихильників незалежності

Більшість українців вважають, що зараз час мафії, політиканів та жебраків

Понад третина українців вважають Сталіна великим вождем

Більшості українців для щастя вистачить зарплати у 2700 гривень

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції