Більше 10% українських дітей намагалися купити наркотики в Інтернеті

Кожен третій український користувач Інтернету - дитина. Чверть з них регулярно потрапляє на сайти "для дорослих" та купує алкоголь, надивившися реклами.

За даними дослідження соціологів, діти – найактивніші користувачі Інтернету в Україні. При цьому діти часто не замислюються щодо небезпек, які трапляються у Всесвітній Мережі.

Так, за результатами опитування, 17% дітей без коливань погоджуються повідомити інформацію про себе та свою родину – місце проживання, професія й графік роботи батьків, наявність у будинку коштовних речей тощо. 22% дітей періодично потрапляють на сайти для дорослих, 28% дітей, побачивши в Інтернеті рекламу алкоголю або тютюну, хоч раз спробували їх купити, а 11% – намагалися купити наркотики.

Насамперед в Інтернеті діти шукають спілкування. На думку психологів, цим Інтернет для підлітків надзвичайно корисний. Спочатку вони находять спільну мову з людьми віртуально, а потім цей досвід переносять у життя.

Рівень IQ молодого користувача Інтернету - мінімум на 3 позиції вищий за однолітка без доступу до мережі. Однак ця доступність має і темний бік – спам, порнографія, реклама шкідливих речовин, платні сервіси, злочинність.

Лише об’єктивне і обґрунтоване пояснення батьків або вчителя може переконати дитину не ходити на дорослі сайти, попереджають експерти. Пряма заборона результату не дає. Взагалі дітям не можна проводити в мережі більше півтори години на добу, в іншщому випадку розвитися Інтернет-залежність і неадекватне сприйняття реального світу. Перші випадки в Україні фахівці вже фіксують, але поки що це явище - не масове.

Про загрози і користь сучасної комунікації дізнайтеся більше з сюжету ТСН.

Читайте також:

В Інтернеті шукають свої жертви 750 тисяч педофілів

Україна є ресурсом для дитячого порно в інтернеті

Українські діти найчастіше стають жертвами кіберзлочинців

У США з'явилася перша клініка для лікування Інтернет-залежності

ВідеоДіти в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: