Більше 80% киян вимагають від Черновецького піти у відставку

Діяльністю міського голови незадоволені майже 90% мешканців столиці. 81% вважають, що Черновецькому слід піти у відставку, свідчить опитування.

Більше 80% киян вважають, що меру Києва Леоніду Черновецькому слід негайно піти у відставку.

Про це свідчать результати телефонного опитування, проведеного Інститутом Горшеніна.

Згідно з результатами дослідження, переважна більшість киян - 81,3% - вважають, що меру столиці Черновецькому слід негайно піти у відставку. З них 63,7% відповіли "точно так" на це питання, а 17,6% - "швидше, так".

Протилежної точки зору дотримуються 12,1% респондентів. З них на питання про те, чи варто меру Києва негайно піти у відставку, 7,6% опитаних відповіли "швидше, ні", 4,5% - "точно ні". Важко було визначити свою позицію з даного приводу 6,5% киян.

Переважна більшість мешканців столиці - 89,1% - негативно оцінюють роботу, виконану Черновецьким на посаді мера Києва.

Позитивно ставляться до роботи діючого мера лише 6,9% киян. Важко було оцінити роботу мера Києва 3,9% респондентів.

Також кияни оцінили діяльність КМДА. 75,8% - дали негативну оцінку роботі міської ради, позитивно – лише 8,8% жителів Києва. Важко було оцінити роботу міської ради Києва кожному шостому киянину (15,4%).

Переважна більшість жителів Києва не задоволена тим, як розв`язуються насущні проблеми міста місцевою владою та заявила про недовіру меру столиці.

Опитування проводилося 27-29 березня 2010 року. Всього за випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів віком старше 18 років у місті Києві. Квотами були стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-3,2%.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 20 березня нараді з керівництвом Київської міськадміністрації жорстко розкритикував столичну владу і дав меру Леоніду Черновецькому три місяці для вирішення нагальних проблем столиці.

Після вимоги глави уряду "скоротити кількість нероб" у столичній владі Леонід Черновецький прийняв рішення про скорочення чисельності своїх перших заступників з чотирьох до одного, заступників - з 14 до 7.

Читайте також:

Син Черновецького купив суперкар за півмільйона доларів

Черновецький розповів, ким він замінив Кільчицьку

Азаров нагадав Черновецькому, що його час пішов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: