Більше половини українців виступають проти ув'язнення Тимошенко

Юлію Тимошенко вважають швидше винною у "газовій справі", ніж не винною. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Майже половина респондентів опитування, проведенного соціологічною групою "Рейтинг", вважають Юлію Тимошенко винною у газовій справі, але в той же час більшість називають справу проти неї розпроавою.

46% опитаних вважають, що Тимошенко швидше винна у злочинах, у яких її звинувачує прокуратура, а саме в перевищенні влади або службових повноважень під час підписання газових угод 2009 року з Росією. 34% – вважають Тимошенко швидше не винною. 20% – не визначились з цього питання.

Разом з тим лише 26% опитаних вважають, що кримінальна справа проти Тимошенко це скоріше дотримання законності, натомість більшість (54%) наполягає, що це політичні переслідування владою. Ще 20% не визначились з даного питання.

У опитуванні взяли участь 2000 респондентів з різних регіонів України віком від 18 років. Похибка вибірки дослідження не перевищує 0,95%.

Нагадаємо,прокурори попросили суд визнати Тимошенко винною і призначити покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років, без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

Як відомо, її звинувачують у перевищенні влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом.

Читайте також:

Захист Тимошенко не бачить доказів вини екс-прем'єра

Адвокати знайшли у справі Тимошенко документи з неіснуючою в календарі датою

Донька Тимошенко: камера, в якій сидить мама, виглядає, як печера

 Литвин натякнув, що закон Януковича врятує Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: