Більше половини українців впевнені, що Янукович виконує свої обіцянки

Найбільше схвалюють діяльність президента жителі Донбасу та Криму. Серед жителів цих регіонів про це заявили 67,9%.

 Більше половини українців вважають, що президент Віктор Янукович "послідовно виконує свої обіцянки", або "намагається в міру можливості їх виконувати". Про це говорять результати соціологічного дослідження, проведеного Центром соціальних досліджень "Софія".

Як повідомляється, найбільше схвалюють діяльність президента жителі Донбасу та Криму. Серед жителів цих регіонів про це заявили 67,9%.

Також вірність Януковича даним обіцянкам позитивно оцінюють 57,7% українців на південно-сході країни (в аналогічному опитуванні "Українського демократичного кола" - Схід 47,3%, Південь - 36,9%), 46,8% жителів центральних областей ("УДК "- 21,5%), 28,4% українців на заході країни - (" УДК "- 20,2%).

На думку респондентів (від 20% і більше загальної кількості опитаних), головними досягненнями першого року президентства Януковіча стали зважена зовнішня політика, розвиток міжнародного співробітництва, початок адміністративної реформи і скорочення витрат на систему державного управління, реформи у сфері освіти, зважена мовна політика, боротьба з корупцією, розслідування зловживань колишніх високопоставлених чиновників.

Більше половини (51,9%) опитаних вважають, що результатом зовнішньої політики президента стало зміцнення співпраці з державами-партнерами України.

Опитування проводилося з 29 січня по 3 лютого 2011 року під всіх регіонах України (загалом у 125 населених пунктах). Всього було опитано 2025 респондентів у віці старше 18 років.

Нагадаємо, згідно з дослідженням "Українського демократичного кола", 59,5% українців в цілому не схвалюють діяльність Віктора Януковича на посаді президента. Прем'єр-міністра Миколу Азарова люблять ще менше – ним незадоволені 65,2% населення.

Читайте також:

Янукович заявив, що Київ вже реформував і час братися за регіони

Данилишин: між Януковичем і Ющенком є домовленості

Кучма закликав Януковича не зупинятися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: