Більше половини українців вважають свою роботу наркотиком

Більше половини українців вважають свою роботу наркотиком

Від роботи найбільше втомлюються топ-менеджери / Фото: aillarionov.livejournal.com

Причому чим вище посада, тим більше часу в житті українця займає робота.

 Трудоголіками себе вважають більше 56% українців, ще 25% впевнені, що існують не лише для того, щоб працювати.

А ось п'ята частина респондентів не змогла визначитися зі своїми життєвими цінностями. Найбільше трудоголіків серед ТОПів – 76%. Найменше – серед лінійних співробітників – 32%, йдеться у повідомленні HeadHunter.

Подібним чином виглядає і ситуація з роботою у позаурочний час. Так чи інакше, але затримуються на роботі майже всі респонденти (90%). Причому більшість з них (52%) роблять це як мінімум один раз на тиждень.

Основних ознак, за якими українці відносять себе до трудоголіків, кілька. В першу чергу, це постійна сконцентрованість на роботі, неможливість відволіктися. Також часто згадують повну заглибленість у роботу, відсутність часу на будь-що інше, крім роботи. Серед менш важливих ознак – відсутність відпусток і заяви знайомих про те, що людина – трудоголік.

А ось тих, хто вважає себе трудоголіком лише тому, що отримує щире задоволення винятково від роботи, дуже мало (4%). До речі, серед них 3% жінок і 6% чоловіків. І, звичайно, найбільший відсоток з тих, хто живе роботою і отримує від цього задоволення, серед ТОП-менеджерів.

Якщо ТОПи і керівники схильні пояснювати свій трудоголізм життєвими обставинами та любов'ю попрацювати, то лінійні співробітники більше говорять про свавілля шефа.

Дані було отримано у результаті опитування 642 респондентів з різних регіонів України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація