Більше половини випадків захворювання на кір в Європі сталися в Україні - ВООЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У першій половині 2018 року в Україні захворіли на кір понад 23 тисячі осіб.

Число хворих на кір в Україні у першій половині 2018 року перевищило 23 тисячі людей, поінформувало в понеділок, 20 серпня, Європейське регіональне бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Це становить більш ніж половину від загального числа інфікованих кором осіб у Європі.

За перші шість місяців 2018 року в європейському регіоні ВООЗ вірусом кору інфікувалися понад 41 тисяча дітей і дорослих, йдеться в повідомленні на сайті Європейського регіонального бюро ВООЗ. Загальна кількість інфікованих за цей період значно перевищує сумарні показники за кожен попередній рік поточного десятиліття.

кір, інфографіка, вірус
ТСН.ua

Для порівняння: за весь 2017 рік було зареєстровано 23 927 випадків захворювання, а в 2016 році цей показник був найнижчим - 5273 випадків. За даними щомісячних звітів із країн регіону, цьогоріч від кору вже померли щонайменше 37 осіб. Найбільше померлих від кору у Сербії - 14 осіб.

"Після того як у 2016 році було зареєстроване найнижче у нинішньому десятилітті число випадків даного захворювання, тепер ми спостерігаємо різке збільшення захворюваності та числа затяжних спалахів", - зазначила директорка Європейського регіонального бюро ВООЗ Жужанна Якаб.

Цьогоріч у семи країнах європейського регіону ВООЗ було зафіксовано понад тисячу випадків інфекції у дітей і дорослих, та були зареєстровані смертельні випадки внаслідок кору. До цих країн належать Греція, Грузія, Італія, Росія, Сербія, Україна та Франція.

Нагадаємо, що з кінця 2017 року майже в усіх областях України медики почали фіксувати різке зростання показників захворюваності на кір. Фахівці одностайно назвали причиною спалаху кору в країні низький рівень вакцинації серед дітей. Наприкінці лютого 2018 року міністерство охорони здоров'я України повідомило, що ситуація із захворюваністю на кір в Україні стабілізувалася.

ВідеоЗа тиждень на кір в Україні захворіло 800 людей

Кір прогресує. За тиждень від недуги в Україні злягло 800 людей. Більша частина – діти. За даними центру громадського здоров'я МОЗ, з початку року на кір захворіли майже 26 тисяч людей. Найбільше у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях, а ще на Одещині, Тернопільщині та у Києві. Від ускладнень кору померло 12 людей.

За тиждень на кір в Україні захворіло 800 людей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції