Більше сотні туристів застрягли в аеропорту Запоріжжя

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Більше сотні туристів застрягли в аеропорту Запоріжжя

unsplash.com

Людям за зірвані відпуски пообіцяли компенсацію.

З аеропорту Запоріжжя вилетіти на відпочинок у Туреччину не змогли сотні туристів, хоча вони мали ще зранку п’ятниці, чекають вже другу добу, йдеться в ТСН.19.30. 

Люди сиділи на валізах чекаючи почадки майже до вечора, виліт постійно переносили, всього майже 8 разів, згодом всіх перемістили до готелю, але відпочити в очікуванні вильоту туристи також не змогли. «Ми дорослі люди, ми можемо якось цю справу компенсувати, а як же діти. Якийсь негідник подзвонив сьогодні вночі і нам зробив пробудження. Коли ми вийшли близько 00:00, проте трошки згодом нас як худобу знову загнали на місце», - розповідають засмучені туристи.

Зранку туристи теж не отримали втішних новин.  Багато хто бронював коротку вакацію, саме на святкові дні. З чотирьох діб відпочинку у людей лишилося фактично дві доби. «Ми збиралися у відпустку, діти планували веселилися, тепер настрою вже ніякого немає. У нас відпочинок повністю зіпсований, ми виснажені, я вже взагалі не хочу нічого», - каже туристка.

В офісі туроператора пояснили, у зриві вильоту винна авіакомпанія. Перевізник не мав необхідної реєстрації в Туреччині. Поки питання залагоджували – зірвалися  одразу кілька рейсів, зокрема, й із  Запоріжжя. «Виявилося, що наш авіаперевізник не отримав реєстрацію борту з боку турецької авіаслужби. Вийшло так, що літак вилетів з великою затримкою в Анталью з Києва, і в Запоріжжі він вилетіти не зміг, оскільки в Анталії він поламався», - каже керівник прес-служби компанії "Join Up!" Ольга Ткаченко.

Понад сотню туристів застрягли в аеропорту Запоріжжя

Понад сотню туристів застрягли в аеропорту Запоріжжя

Але врешті проблема вирішилась і люди полетіли в Анталію. Туроператору таки вдалося знайти борт вже в іншій авіакомпанії. Організатори відпочинку запевняють, усі постраждалі отримають матеріальні компенсації.

Наступна публікація