Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше третини українців вважають, що кращий спосіб боротьби з корупцією - це розстріл

У цілому українці не підтримують введення смертної кари, але можливість такого покарання за корупцію викликало більше позитивних відгуків.

80% українців переконані в тому, що за останній рік рівень корупції в країні або зберігся на колишньому рівні, або підвищився.

Такі результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення видання ZN.UA.

Так, 47,3% українців вважають, що рівень корупції зберігся. 31,8% - що підвищився. І тільки 5% відчули зниження корупційного преса. При тому, що 15% не змогли визначитися з оцінкою масштабів ракової пухлини.

Примітно, що якщо повернення смертної кари як необхідної реформи підтримали лише 5% опитаних, то коли тих самих людей запитали про розстріл корупціонерів, підтримка відчутно зросла.

Повністю згодні з необхідністю введеня розстрілу за корупцію, як у Китаї, 16% опитаних, скоріше згодні - 19%. Скоріше не згодні і зовсім не згодні з таким твердженням - 18,7 і 21,9% відповідно. При цьому ще 19,7% опитаних не змогли відповісти, а 4,1% просто відмовилися відповідати.

Як повідомлялося раніше, згідно з опитуванням, всього 16% жителів Донбасу хочуть "порвати" з Україною. При цьому лише 1,8% українців повністю погодилися з тим, що Україні буде краще без Донбасу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції