11 вересня, о 22:00 дивіться детальніше про "Громадські приймальні" у програмі "Гроші".

Днями команда програми журналістських розслідувань "Гроші" на каналі 1+1 відкрила "Громадські приймальні" одразу в двох містах Центральної України – Дніпрі та Запоріжжі. Ведучий Олександр Дубинський разом з журналістами проекту особисто поспілкувався з кожним бажаючим і прийняв заявки для розслідувань.

Поділитися проблемами свого регіону прийшли більше трьохсот жителів Дніпра і Запоріжжя. Крім того, спеціально, аби потрапити до громадської приймальні "Грошей" приїхали люди і з сусідніх міст.

"Ми дуже цінуємо, що глядачі довіряють нашій команді і їдуть до нас з усіх куточків. Але дуже шкода, що стільки людей стикається з корупцією, свавіллям і беззаконням в нашій країні, та потребують нашої допомоги, - коментує ведучий і креативний продюсер проекту Олександр Дубінський. - Найчастіше в Дніпрі та Запоріжжі українці зверталися до нас із проханням допомогти повернути внески з неплатоспроможних банків. Також для багатьох гостро стоїть земельне питання і неможливість приватизації власних будинків".

Всі отримані історії будуть уважно розглянуті, а найбільш резонансні з них стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми "Гроші".

Детальніше про "Громадські приймальні" в Дніпрі і Запоріжжі дивіться в сюжеті програми "Гроші" вже сьогодні, 11 вересня, о 22:00, на телеканалі "1+1", а також стежте за новинами програми на її офіційній сторінці в Facebook. Крім того, надати матеріали для журналістського розслідування можна на сайті "Громадської приймальні".

гроші_3
ТСН.ua

Нагадаємо, що "Громадська приймальня" - це спецпроект програми "Гроші", який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни. Ця імпровізована приймальня створена для звичайних громадян і дає кожному можливість висловитися, розповісти про несправедливість або корупцію, з якою довелося зіткнутися в житті.

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення "1+1 медіа", +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; media.1plus1.ua/ua/.

Залиште свій коментар