Більшість членів уряду проведуть відпустки в Криму

Прем'єр-міністр Микола Азаров у серпні проведе свою відпустку саме в Криму. Водночас, віце-прем'єри віддали перевагу відпочинку в Західній Європі.

Більшість членів Кабінету міністрів проведуть свою відпустку в Криму, водночас частина віце-прем'єр-міністрів віддали перевагу відпочинку за кордоном.

Як повідомило джерело в уряді, перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв збирається провести свою відпустку в Італії, віце-прем'єр-міністр Володимир Сівкович - у Німеччині, віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко - у Франції, а міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов - у Грузії.

У свою чергу віце-прем'єр Віктор Слаута проведе відпустку у Львівській області, міністр ЖКГ Юрій Хіврич - у Донецькій, а міністр навколишнього середовища Микола Злочевський залишиться у Києві.

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін планує проводити свою відпустку в Полтавській області, а міністр економіки Василь Цушко - в Одеській області, зазначило джерело.

При цьому, за його словами, більшість членів уряду планують провести свою відпустку в Криму. "16 керівників України проведуть або планують провести свою відпустку в Криму", - зазначило джерело.

За його словами, прем'єр-міністр Микола Азаров у серпні проведе свою відпустку саме в Криму.

Крім того, в Криму вже проводить свою відпустку глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, міністр палива та енергетики Юрій Бойко, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, міністр культури Михайло Кулиняк, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, віце-прем'єр Віктор Тихонов.

За інформацією джерела, планують провести свою відпустку в Криму в серпні міністр фінансів Федір Ярошенко, міністр оборони Михайло Єжель, міністр транспорту та зв'язку Михайло Єфименко, промислової політики Дмитро Колєсніков, юстиції Олександр Лавринович, охорони здоров'я Зиновій Митник, аграрної промисловості Микола Присяжнюк, регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба.

У вересні свою відпустку в Криму, за інформацією джерела, планує провести міністр вугільної промисловості Юрій Ященко.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович пішов у відпустку наступного дня після святкування свого 60-річчя - 10 липня. Відпустка президента триватиме до 23 серпня.

Читайте також:

Черновецький пішов у відпустку до осені

Янукович відпочиває в Криму разом із Льовочкіним

Адміністрація Януковича пішла у відпустку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: