Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Незважючи на те, що кандидати декларують досить скромні доходи, вони володіють майном вартістю у мільйони доларів.

З десяти найбільш рейтингових кандидатів у президенти України шестеро - доларові мільйонери. Такого висновку дійшов журнал "Корреспондент", оцінивши ринкову вартість офіційних активів політиків.

Наприкінці жовтня до Центрвиборчкому почала стікатися інформація про офіційні доходи кандидатів на пост президента. Декларації, заповнені від руки відомими українськими політиками, що вирішили позмагатися за звання глави держави, викликали багато питань - доходи у більшості з них виявилися більш ніж скромними.

Щоб хоч приблизно оцінити реальний добробут кандидатів, "Корреспондент" вирішив за ринковою вартістю оцінити задеклароване майно десятки найрейтинговіших претендентів. Результат виявився цікавим: виявилося, що тільки нерухомість і машини цих людей потягнули на суму більш ніж у 30 млн доларів. І це при тому, що політики задекларували далеко не все майно, яким вони користуються, а отже, ймовірно, і володіють.

Офіційні декларації про доходи показують кандидатів дивовижними людьми, у яких є те, що звичайним громадянам не під силу. Наприклад, судячи з декларації Інни Богословської, весь її статок - це Mercedes-Benz CLS 350. Такий автомобіль коштує близько 100 тисяч доларів, що дорівнює річному доходу самого кандидата. При цьому Богословська взагалі не має житла, а на її банківському рахунку сиротливо пригрілися лише 30 доларів.

А президент Віктор Ющенко виявився чи не найбагатшим кандидатом, поступившись пальмою першості тільки банкірові Сергію Тігіпку. Майно глави держави потягнуло на 7-8 млн доларів. А все завдяки 13 га ділянки в Нових Безрадичах і кільком київським квартирам загальною площею понад 600 кв. м. Сукупний же сімейний дохід Ющенка - близько 200 тисяч доларів. Тобто для купівлі всього свого нинішнього майна йому знадобилося б близько 40 років.

Традиційно в ролі Попелюшки виступила прем'єр Юлія Тимошенко. У неї немає ані квартири, ані машини. Лише у чоловіка є квартирка в 52 квадрати в Дніпропетровську, і ще 255 кв. м. інших приміщень. Все це не заважає прем'єру проживати у двоповерховому котеджі в елітній Конча-Заспі оціночною вартістю в 3,5-4 млн доларів і регулярно оновлювати гардероб, що складається з речей дорогого західного бренду.

Схожа картина і у більшості інших учасників фінансового рейтингу кандидатів. Як правило, претенденти тривалий час працювали держчиновниками, отримували лише скромну зарплату, але при цьому все одно примудрилися нажити солідне майно. У результаті звести дебет і кредит у їхніх офіційних деклараціях не під силу навіть досвідченому бухгалтеру.

Читайте також:

Олександр Мороз зізнався, що живе на одну пенсію

Кандидат у президенти Пабат зареєстрував 245 грн прибутку і машини на кілька мільйонів

Ющенко задекларував мільйон доходів і горбатий "Запорожець"

З минулих виборів Янукович розбагатів у сто разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: