Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість команди "Ольшанського"  здалася росіянам, а "Черкаси" чекають на жорсткий штурм

Матрос розповів подробиці штурму рейдового тральщика "Генічеськ".

У Криму на озері Донузлав більшість екіпажу десантного корабля "Костянтин Ольшанський" перейшла на сторону Росії, однак корабель залишається українським.

Про це повідомив старший мінер артилерійської мінно-торпедної бойової частини старший матрос корабля "Черкаси", що стоїть в тому ж озері, Олександр Гутник, повідомляє Українська правда.

"Близько 14:40 до корабля "Костянтин Ольшанський" підійшли шлюпки і буксир РФ і з борта спустилась більшість екіпажу, вони пішли на причал", - сказав він.

"Решта будуть стояти за Україну. Це офіцери і кілька мотористів. Але цього замало для відбивання атак, немає швартової команди", - додав Гутник.

Водночас капітан корабля "Костянтин Ольшанський" Дмитро Коваленко розповів, що на борту залишилися 20 людей. За словами капітана, вони очікують на штурм, але мають намір стояти до кінця.

Тим часом російські окупанти збираються штурмувати морський тральщик "Черкаси", зазначив Гутник, який посилається на слова його колег з захопленого судна "Генічеськ".

"Захопленим морякам силовики обіцяли, що сьогодні будуть штурмувати "Черкаси" і застосовувати до екіпажа грубу фізичну силу, навіть до використання зброї. За їхніми словами, "цей екіпаж найбільш знахабнілий, який дуже пожалкує, якщо буде чинити спротив", - процитував Гутник.

"Ми продовжуємо стояти в озері Донузлав, на якорі, чекаємо на накази", - додав він.

Крім того, він розповів подробиці захоплення рейдового тральщика "Генічеськ".

"Захоплення відбувалося в понеділок вранці, стояв сильний туман над озером. До них підійшов катер, екіпаж не встигнув витягнути якір, бо запізно його побачили", - розповів Олександр.

"Спецназ заскочив на борт, почали використовувати грубу фізичну силу до членів екіпажу "Генічеськ". Більше за все постраждали ті, хто намагався дати відсіч, і командир тральщика", - розповів він.

"Після цього всіх, навіть тих, хто відпочивав у кубриках після вахти, викинули на верхню палубу, поклали обличчям вниз і били ногами", - переповів Гутник.

"Після цього корабель пішов за наказом росіян до причалу, пришвартувались, всіх людей відправили додому. Всіх, крім командира, з яким спілкуються, але про його долю поки нічого не відомо", - додав він.

Як повідомлялося раніше, військові РФ затопили черговий корабель і повністю заблокували вихід з бухти Донузлав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції