Більшість кримчан хочуть залишити ЧФ РФ у Севастополі

69,9% мешканців Автономної республіки вважають, що дія угоди про базування Чорноморського флоту Росії в Криму до 2017 року має бути подовжена.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова разом з Інститутом Європи університета міста Базеля та за підтримки держсекретаріату Швейцарії.

5,9% опитаних вважають за необхідне вимагати виведення ЧФ РФ з української території після 2017 року, ще 2,4% виступають за дострокове розірвання угоди.

"Слід зазначити, що за продовження терміну перебування ЧФ на території України висловилися абсолютна більшість як росіян, так і українців, що проживають на території автономії.

Разом з тим, серед кримських татар немає домініруючої думки щодо цього питання", - заявив директор політико-правових програм Центру Разумкова Юрій Якименко в ході презентації даних дослідження.

Дослідження проводилося в АР Крим і Севастополі з 18 жовтня по 9 листопада 2008 року. Всього опитано 6891 респондента, погрішність вибірки становить 1,2%.

Як відомо, українська влада категорична в тому, що Росія має прибрати свій флот з території Криму 28 травня 2017 року. Водночас російські високопосадовці пропонують провести переговори з цього приводу та залишити їх флот у Сестополі ще на пенвий час.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: