"Більшість мали особливий мандат і жодної відповідальності". Скалецька звільнила всіх радників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністерка підписала відповідний наказ.

Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька звільнила всіх своїх радників.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Від сьогодні в МОЗі більше немає "радників" - підписала відповідний наказ. Я вважаю недопустимим, коли будь-якого радника сприймають як ще одного міністра. А його особисту думку чують як позицію міністерства. Це неприпустимо", - наголосила міністерка.

За словами Скалецької, в її системі цінностей радник – це "людина, яка повинна радити і допомагати, ефективно комунікувати з командою, доводити і узгоджувати свою позицію в конструктивній дискусії, і посилювати спроможність міністерства".

Відео Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька пояснює, яка ситуація склалася в міністерстві

У нас в гостях міністр охорони здоров`я України Зоряна Скалецька. Міністр розповідає, що відбувається в міністерстві ,робота якого останнім часом все частіше стає об’єктом невдоволення українців, а також коментує скандал в інституті раку та свою позицію стосовно боротьби з корупцією в медичних установах. 

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька пояснює, яка ситуація склалася в міністерстві

"На жаль, як я вже зрозуміла, так історично склалось, що більшість радників в міністерстві мали якийсь особливий мандат. І при цьому жодної відповідальності", - зазначила вона.

Водночас Скалецька запевнила, що продовжить працювати з експертним середовищем над "вирішенням конкретних викликів та просуванням пріоритетів", але статусів "радника" більше не буде.

Від сьогодні в МОЗі більше немає «радників» - підписала відповідний наказ. Я вважаю недопустимим, коли будь-якого...

Опубликовано Zoryana Skaletska Пятница, 1 ноября 2019 г.

Нагадаємо, раніше у МОЗ стався "кадровий скандал". Очільниця міністерства запевнила, що після аудиту в МОЗ залишаться працювати лише найефективніші співробітники.

Залиште свій коментар

Вибір редакції