Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість повідомлень з Росії: у поліції розповіли, скільки разів "мінували" об’єкти в Україні

Найбільше від анонімних дзвінків страждає Львів та Харків.

Перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін розповів, що за 2018 рік правоохоронці отримали 1529 анонімних повідомлень про замінування, тоді як за весь минулий рік ця цифра була на рівні 700.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України.

"Більшість відповідних повідомлень надходить на електронні адреси – 985 випадків з 1,5 тисяч. При цьому значна кількість ip-адрес відправників зареєстрована на території Російської Федерації", - зазначив Аброськін.

Найчастіше від "мінувань" страждають Харківська та Львівська області – 1041 та 155 повідомлень. Не відстає від них і Київ – тут про замінування повідомляли 123 рази.

За словами Аброськіна, найчастіше об’єктом таких "мінувань" стають магазини та торговельно-розважальні центри, трохи рідше підприємства та організації. Близько 90 разів поліція отримувала повідомлення про замінування органів державної влади.

мінування, інфографіка
Національна поліція України

"Ми вимушені залучати багато ресурсів, щоб реагувати на такі повідомлення. Задіюються працівники поліції, ДСНС, медики, інші служби. Окрім того, доводиться здійснювати евакуацію персоналу та відвідувачів. Призупиняється робота самих об'єктів, на які були спрямовані такі противоправні дії. І всі такі повідомлення направлені виключно на нагнітання напруги у суспільстві та дестабілізацію ситуації в країні. Тому звертаюся до наших громадян з проханням: з розумінням ставитися до таких перевірок, адже вони є необхідними при таких повідомленнях", - зазначив перший заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, 17 липня правоохоронці затримали чоловіка, який напередодні повідомив про "мінування" станції київського метро "Лівобережна". Йому загрожує до шести років ув’язнення.

ВідеоУ Львові анонім з російського сервера надіслав повідомлення про замінування півтора десятка будинків

Інформація про одночасну наявність бомб із таймером у рекордній кількості будівель надійшла на гарячу лінію міста в обід. Повідомлення анонім написав російською. Серед адрес - бізнес-центри, фітнес-клуби, комп'ютерні магазини. Вибухотехніки перевірили усі вказані заклади - жодної небезпеки не виявили. 

У Львові анонім з російського сервера надіслав повідомлення про замінування півтора десятка будинків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції