Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість призовників Ужгорода не з’явилися на виклик до військкомату

Загалом в місті призвали 1377 юнаків.

На засіданні в Ужгородській міській раді обговорили питання з призову громадян на строкову військову службу та зазначили, що майже 70% призовників не прийшли до військоматів.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Під час осіннього призову-2018 призвали у військовий комісаріат 1377 юнаків, з яких близько 100 мають проходити строкову службу. Але наразі однією з головних проблем є неявка призовників у військкомат. Загалом у військкомат не прибули 68% молодих людей.

Військовий комісар Ужгородського ОМВК Сергій Зубач повідомив, що строковики не будуть брати участі у бойових діях на Донбасі. Причому 92% новобранців будуть проходити службу у межах області.

За призовниками зберігають місце роботи, посаду та середній заробіток. Також вони отримають одноразову грошову винагороду в розмірі 3 тис. 524 грн та щомісячно близько 450 грн.

У військкоматі наголошують, що за неявку передбачено накладення штрафу. Найсуворіше покарання за неодноразове ухилення від строкової служби - обмеження волі строком до 3 років.

Відтермінування призовник може отримати за сімейними обставинами, за станом здоров’я, для здобуття освіти тощо.

Нагадаємо, осінній призов на строкову військову службу стартував 1 жовтня. Триватиме він три місяці і завершиться 30 грудня.

ВідеоОсінній призов в Україні триватиме від 1 жовтня до 30 грудня

Осінній призов на строкову військову службу стартує сьогодні. Триватиме він аж три місяці і завершиться 30 грудня. У планах Міноборони призвати до війська 17 960 чоловік. Це майже на чотири тисячі більше, аніж було під час попередньої кампанії. 

Осінній призов в Україні триватиме від 1 жовтня до 30 грудня

Залиште свій коментар

Вибір редакції