Більшість росіян проти об’єднання з Україною

64% росіян вважають, що Росія і Україна повинні бути незалежними, але дружніми державами.

Більшість жителів Росії не бажають возз'єднання з Україною в єдину державу, проте вважають, що країни повинні бути дружніми, без віз і кордонів. Об'єднання в єдину державу Росії і України підтримує лише 13% респондентів.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією "Левада-центр".

Згідно з даними дослідження, 64% опитаних вважають, що Росія і Україна повинні бути незалежними, але дружніми державами - з відкритими кордонами, без віз і митниць.

Об'єднання в єдину державу Росії і України підтримує лише 13% респондентів. Ще 17% виступають за те, щоб між Україною і РФ були закриті кордони, введений візовий режим. 6% не змогли відповісти на запитання.

Автори дослідження відзначають, що кількість прихильників возз'єднання в єдину державу з Україною в Росії стало падати після війни на Кавказі в серпні 2008 року.

У цілому більшість опитаних росіян (52%) очікують подальшого поліпшення відносин між Україною і Росією в найближчі роки.

Дослідження проводилося 21-25 травня 2010 року, опрошено1600 жителів РФ у віці від 18 років у 130 населених пунктах 46 регіонів країни.

Читайте також:

Чверть росіян впевнені, що в Голодоморі винна погода

Більше половини українців задоволені Януковичем

Дві третини росіян не знають, яке свято 12 червня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: