Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість туристів, що застрягли у Тунісі, залишаться там ще на два дні

У понеділок їх обіцяють вивезти п'ятьма рейсами.

У понеділок, 2 липня, туристична компанія Oasis Travel обіцяє повернути з Тунісу всіх туристів, що там вимушено перебувають вже кілька днів.

Як повідомив туроператор, у понеділок буде виконано 5 рейсів Туніс-Україна. Таке рішення було ухвалене в результаті переговорів між туристичною компанією, Міністерством економрозвитку та торгівлі та авіакомпанією Bravo Airways.

"Інформація про розклад рейсів буде повідомлена додатково. Також, компанія "Оазис тревел Україна" гарантує всім гостям, які перебувають в Тунісі і очікують вильоту в Україну, проживання в готелях Тунісу за рахунок компанії "Оазис тревел Україна" до моменту вильоту 02.07.2018 року. Просимо вибачення за заподіяні незручності і бажаємо всім нашим гостям якнайшвидшого і щасливого повернення додому!", - йдеться у заяві компанії.

Уважаемые партнеры и гости!Компания «Оазис тревел Украина» сообщает, что в результате переговоров руководства нашей...

Опубліковано OASIS Travel Ukraine Субота, 30 червня 2018 р.

Зазначимо, що частина туристів вже повернулася додому - про це повідомляв заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

Нагадаємо, із аеропорту Монастір в Тунісі не можуть вилетіти до Харкова близько 300 українських туристів. Пасажири стверджують, що авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel, в особі компанії, що приймає, Insight Holidays, не виконують своїх зобов'язань щодо повернення громадян України додому.

ВідеоЕксклюзив ТСН. Застряглі в Тунісі українські туристи - про свої поневіряння

Українські туристи, які застрягли в міжнародному аеропорту Монастір в Тунісі, поділилися з ТСН останньою інформацією про затримки рейсів на батьківщину.

Ексклюзив ТСН. Застряглі в Тунісі українські туристи - про свої поневіряння

Залиште свій коментар

Вибір редакції