Більшість українців готова святкувати День перемоги під прапорами СРСР

55% українців позитивно поставилися до ініціативи під час святкування 9 травня вивішувати Прапори Перемоги, і лише 30% - негативно.

Більше половини українців - 55% - позитивно ставляться до ініціативи встановлення на День Перемоги 9 травня червоних прапорів СРСР.

Негативно ставляться 30%, не визначились - 15%, свідчать результати дослідження соціологічної групи "Рейтинг".

За даними соціологів, найбільш позитивно відреагували на ініціативу з червоними прапорами мешканці Півдня країни (86%) та Донбасу (75%).

Найбільше ініціативу підтримують прихильники КПУ (понад 90%) та Партії регіонів (75%), найменше – ВО "Свобода" (жодного респондента).

Прихильники "Батьківщини", "Фронту змін" та "Громадянської позиції" більше не підтримують ініціативу з червоними прапорами, ніж підтримують. А "Сильної України" та УДАРу навпаки – більше підтримують, ніж не підтримують.

До речі, чим вище рівень освіти респондентів і чим молодші вони за віком, тим більше вони не підтримують ідею з червоними прапорами.

Опитування проводилося з 30 березня по 9 квітня 2011 року серед 2 тисяч респондентів з різних регіонів України.

Нагадаємо, Верховна рада 21 квітня ухвалила закон, який передбачає офіційне використання червоного прапора Перемоги поруч із державним синьо-жовтим під час святкування 9 травня.

Закон ще має підписати президент, але в Партії регіонів упевнені, що за цим затримки не буде.

Передбачається, що копії штурмового прапору 150-ї ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії (який був вивішений над будівлею німецького Рейхстагу в Берліні наприкінці війни в Європі) встановлять на будинках органів влади та інших державних установ України.

Опозиція засудила цей крок, назвавши його антиукраїнським, а у низці міст Західної України місцеві влади взагалі оголосили радянські прапори поза законом.

Читайте також:

Російські націоналісти повезуть радянський прапор до Львова під охороною

Східна Україна хоче в Європу більше, ніж Київ

Рада прирівняла комуністичний прапор до державного

В Івано-Франківську радянські прапори оголосили поза законом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: