Більшість українців не бачить змін у країні після Революції гідності - опитування

Повторення революції вважають ймовірним близько половини опитаних.

Більшість українців вважає, що Революція гідності за три роки не досягла своєї мети. Про це свідчать дані опитування Kantar TNS Online Track.

Такої думки дотримуються 75% респондентів. Вважають, що мети досягнуто 5% опитаних, ще 17% важко відповісти на це запитання, а 3% відмовились говорити.

Серед тих, хто відповів негативно, аргументували свою відповідь тим, що "нічого в країні не змінилось" - таких 28%. 16% побачили погіршення ситуації, 7% сказали, що після революції почалася війна. Також називали такі причини – прийшли нові люди, але оновлення не відбулось, результатами революції скористались негідники, загинули люди.

Опитування TNS чи досягли мети революції Гідності_1
TNS

Ті ж, хто вважає, що Революція досягла своєї мети, бачать зміни в країні (63%) та зміну керівництва (12%).

Опитування TNS чи досягли мети революції Гідності_2
TNS

Стосовно оцінки ймовірності повторення Майдану у найближчий час, опитані українці розділились майже порівну: 37% опитаних вважають повторення Майдану ймовірним, а  40% — малоймовірним. При цьому майже кожен 10 займає нейтральну позицію (12%) і вказує на рівні шанси обох подій.

Опитування TNS чи досягли мети революції Гідності_3
TNS

Опитування проводилось методом онлайн опитування від 13.10.2016 до 18.10.2016. Географія дослідження — вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

ВідеоНа Алеї Небесної Сотні зведуть музей Майдану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: