Україна обійшла ЄС за об'ємом зведеного житла, але його погано купують

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В середньому жителям України потрібно збирати на житло майже 20 років.

Попит на житло в Україні залишається стабільно низьким, бо українці не мають можливості придбати власне житло. Про це розповіли у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Як розповіли у сюжеті, незважаючи на активне будівництво, українцям не вистачає на нього грошей.

"За кількістю побудованих нових квартир на тисячу населення минулого року Україна випередила ЄС – це майже три квартири. А от за рівнем забезпечення житлом Україна значно поступається європейським країнам.

У найкрупніших містах ціна квадратного метру склала тисячу 30 дол. Фахівці підрахували, що середньостатистична українська родина має відкладати на квартиру від 10 до 19 років, при чому витрачаючи гроші лише на продукти та комунальні платежі", - повідомили в ефірі.

Нагадаємо, 120 тисяч родин стали жертвами будівельних афер в Україні. Щоби зберегти заощадження й не тримати гроші в банках, люди інвестують у будівництво, але нерідко залишаються без омріяних квадратних метрів.

ВідеоМешканці Донеччини, які через війну втратили житло, почали отримувати нові оселі

Тим часом у прифронтовій зоні цивільні, які через війну цього року вимушені були виїхати з власних осель, під новий рік почали отримувати нові квартири. До однієї з таких родин-новоселів завітала журналістка ТСН.

Мешканці Донеччини, які через війну втратили житло, почали отримувати нові оселі

Залиште свій коментар

Вибір редакції