Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість українців незадоволені роботою Порошенка, Кабміну та Ради

Українці все менше задоволені владою.

Громадяни України дедалі більше розчаровуються у вищих державних органах і незадоволені роботою президента Петра Порошенка, Кабінету міністрів та Верховної Ради.

Про це свідчать дані березневого опитування TNS On-line Track.

Як зазначається у дослідженні, протягом останніх 4-х місяців спостерігається тенденція поступового зниження рівня задоволеності діяльністю президента. Так, більше половини респондентів (52%) повністю або скоріше незадоволені діяльністю Порошенка. Натомість кількість задоволених - 19%, серед них третина українців зі Сходу України (34%) і майже порівну у Західному (16%) та Північному регіонах (14%).

индекс_2
Українці незадоволені діяльністю вищих державних органів

Водночас діяльністю Кабміну незадоволені 69% опитаних громадян і лише 8% респондентів повністю чи скоріше задоволені роботою уряду.

индекс_1
Українці незадоволені діяльністю вищих державних органів

Так само лише 8% українців вважають діяльність парламенту частково або повністю задовільною, тоді як майже три чверті опитаних абсолютно або скоріше незадоволені діяльністю Верховної Ради.

индекс_3
Українці незадоволені діяльністю вищих державних органів

Традиційно більшість тих, хто негативно оцінює діяльність українського парламенту, є жителями Східного регіону(42%), на Заході таких респондентів менше - 23%.

Зазначимо, третя хвиля дослідження проводилася 13-18 березня 2015 року методом онлайн-опитування на території всієї України серед чоловіків і жінок віком від 18 до 55 років. Вибірка становить 1000 осіб - квотна за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту.

Індекс - показник, побудований на основі середніх значень відповідей респондентів за шкалою нормованої у діапазоні від 0 до 100, де 0 відповідає найбільш від'ємному значенню шкали, а 100 - найбільш позитивному, 50 - медіана, яка дозволяє ідентифікувати поточне значення як вище або нижче за середнє у вибірці. Індекс побудований для зручності відстеження динаміки завдяки своїй чутливості і для зручності порівняння між собою показників із різними шкалами.

Нагадаємо, раніше українці розповіли, що в Україні за останні півроку почали частіше брати хабарі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції