Більшість українців проти приєднання до НАТО

Лише 25% українців підтримують вступ до НАТО. У той же час українці не розглядають Північноатлантичний альянс як загрозу.

Більшість українців (60%) виступають проти приєднання України до НАТО. У той же час вони не розглядають Північноатлантичний альянс як загрозу. Про це  повідомляє Deutsche welle.

Як свідчать результати опитування DW-Trend лише 25% українців підтримують вступ до НАТО.

Видання відзначає, що в країні спостерігається розкол щодо цього питання. Зокрема, у західних регіонах більшість опитаних (51%) - за вступ і 32% - проти такого членства.

Натомість найбільше противників вступу до НАТО на сході країни: там 75% не хочуть бачити Україну в альянсі і лише 12% опитаних заявили, що нічого не мають проти входження в цей військово-політичний блок.

У той же час українці не бачать в НАТО будь-якої загрози. Тільки 13% вважають, що альянс являє собою небезпеку для України. При цьому 69% заявляють, що НАТО не загрожує їхній країні. У цьому питанні немає великої різниці між західними і східними регіонами України.

Що ж стосується операції НАТО в Лівії, то тут між західними і східними областями думку розділилося. На заході 64% опитаних підтримали таку операцію і тільки 23% виступили проти.

На сході України військову операцію Альянсу в Лівії відхиляє 51% респондентів і тільки 37% її підтримують.

В цілому по Україні більшість (52%) підтримала операцію НАТО в Лівії, 33% виступили проти.

Читайте також:

НАТО похвалило Україну за успіхи у забезпеченні нацбезпеки

Генсек НАТО: про участь України у ПРО говорити рано

В НАТО стурбовані переслідуваннями опозиції в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: