Більшість українців вважає любов важливішою за кар’єру

Найчастіше за інших почуття на перший план ставлять респонденти віком від 25 до 44 років. Для молоді професійна реалізація важливіша за особисте життя.

Відповідаючи на питання "Що для Вас важливіше: любов або кар'єра"? 43% українців заявили, що для них важливіше любов. Про це свідчить опитування, проведене дослідницьким центром рекрутингового порталу Superjob.ua.

"Світом рухає любов, а кар'єра - явище тимчасове"; "Без любові ніяка робота йти на лад не буде", - впевнені опитані, серед яких чоловіків дещо більше, ніж жінок (44% і 41% відповідно). Крім того, найчастіше за інших почуття на перший план ставлять респонденти віком від 25 до 44 років (44%).

Про те, що для них важливіше кар'єра, повідомили 25% учасників опитування: "Будуть гроші, буде і любов"; "На даний момент кар'єра важливіша!" тощо. Аналітики відзначають, що найбільше тих, для кого професійна реалізація важливіша за особисте життя, спостерігається серед молодих українців до 24 років (36%).

Не змогли відповісти на поставлене питання 32% респондентів, за словами яких "любов важлива для душевного, а кар'єра - для матеріального добробуту", тому "краще дотримуватися рівноваги".

Опитування проводилося в Україні з 18 квітня по 1 червня 2011 року серед 700 представників економічно активного населення України старше 18 років.

Читайте також:

Половина української молоді готова емігрувати

Українці сприймають державу як чужу і безглузду силу

За рік дві третини українців відчули себе біднішими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: