Більшість українців вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку – опитування 

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Більшість українців вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку – опитування 

Reuters

Найвищий рівень критики - на півдні країни, констатують соціологи. 

Переважна більшість українців вважають, що справи в державі йдуть у неправильному напрямку. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою "Рейтинг". Його результати були оприлюднені у вівторок, 26 червня. 

Так, 76% опитаних вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, 13% – висловлюють протилежну думку. Ще 11% – вагаються з оцінками у цьому питанні. Результати дослідження свідчать, що відносно менше песимізму висловлюють мешканці центральних та західних регіонів, найвищий рівень критики - на Півдні.

Зазначимо, що кількість українців, які вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, дещо зросла з початку року. В березні та квітні таких було 75%. 

Соціологічна група "Рейтинг"

Як свідчить дослідження "Рейтингу", лише 8% опитаних заявляють про покращення економічного становища їхніх родин за останні півроку. 60% навпаки говорять про погіршення, ще 30% - про відсутність змін. Найбільше тих, хто бачить погіршення особистого майнового стану, – на Півдні (74%), найменше – на Заході (40%). Що старші респонденти, то частіше вони говорять про погіршення власного економічного становища. 

В опитуванні "Рейтингу", яке проводилося 14-24 червня, взяли участь українці у віці 18 років і старші (особисте формалізоване інтерв’ю, face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%. 

Нагадаємо, дослідження КМІС також свідчить про те, що більшість українців незадоволені напрямком, у якому рухається країна

 

Наступна публікація