Більшість українських чиновників брешуть про свої доходи

В результаті перевірок було встановлено, що до 80% українських чиновників цього року подали неправдиві декларації про доходи.

Цього року більшість державних службовців і кандидатів на державну службу подали неправдиві відомості про свої доходи та доходи членів своїх сімей.

Про це повідомило Головне управління державної служби України.

За інформацією управління, такі дані було отримано в результаті контрольно-інспекційних перевірок. Їх провели Головдержслужба спільно з Міністерством внутрішніх справ, Державною податковою адміністрацією, Службою безпеки України.

Декларації про доходи, фінансові зобов’язання та майновий стан за 2008 рік подали 367 тисяч 016 держслужбовців та атестованих працівників ДПА і Держмитслужби України.

В результаті спецперевірок було встановлено, що з 90% від загальної кількості осіб 81,1% надали недостовірну інформацію щодо декларування доходів.

37,8% чиновників надали неправдиві відомості про перебування на керівних посадах в суб’єктах господарювання; 2,2% надали недостовірну інформацію про притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності за корупційні дії і 4,4% надали невірні дані щодо наявності у них дипломів про освіту.

Читайте також:

На Львівщині затримали угруповання високопосадовців-хабарників

За 5 років в Україні армія чиновників збільшилася на 40 тисяч

Чиновники крадуть музейні картини

Депутати заборонили чиновникам отримувати подарунки, дорожчі 120 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: