Більшість українців хочуть їздити до Росії без віз

Українці хочуть мати відкриті кордони з Росією, проте не вважають її дружньою державою.

Більше половини населення України хотіло б мати відкриті кордони з Росією, без віз і митниць.

Такими є дані соціологічного опитування, проведеного Центром соціальних досліджень "Софія".

63,9% українців хотіли б бачити Україну і Росію незалежними, але дружніми державами, з відкритими кордонами, без віз і митниць. Разом з тим 19% респондентів вважають, що зв`язок між Україною та Росією повинен бути таким, як і з іншими державами - з прикордонним контролем і візами, 16% українців вважають, що Україна і Росія повинні об'єднатися в єдину державу. 1,1% опитаних важко відповісти на це питання.

У той же час, лише чверть опитаних (27,4%) визначають Росію як "дружню державу і стратегічного партнера". 37,6% опитаних вважають Росію, перш за все торгівельним та економічним партнером, а 25,3% - економічним і політичним суперником і конкурентом. Ще 7% вважаю Росію ворожою державою, а 2,7% важко відповісти на це питання.

Відносини між Росією і Україною 59,7% опитаних охарактеризували як швидше погані, 23,1% - дуже погані, 12,2% - швидше гарні, 0,2% назвали відносини між двома країнами як дуже гарні і 4,8% опитаних важко відповісти на це питання.

Дослідження проводилося з 3 по 12 лютого в усіх областях країни, було опитано 2018 респондентів старше 18 років. Статистична помилка не перевищує 2,2%.

Читайте також:

У Сімферополі проводять "жалобний марш" з нагоди входження Криму до України

Затулін: Україні нічим захистити Крим від Росії

Кожен шостий росіянин готовий воювати з Україною за Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: