Більшість українців не хочуть судимого президента

При цьому 30,5% громадян вважають, що судима особа має право обиратися главою держави.

Особа, яка мала кримінальну судимість, навіть якщо таку було знято, не повинна мати права обиратися президентом, вважає більшість (57,5%) українців.

Проте, що така особа має право обиратися главою держави, вважає 30,5%, а 21,1% респондентам важко відповісти на поставлене запитання.

Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Центром Разумкова.

Також респондентам було поставлене таке запитання: "У ЗМІ з’являлася інформація про те, що Віктор Янукович у молодості був двічі засуджений за кримінальні злочини. Чи знаєте ви що-небудь про це?".

Про ці факти біографії лідера Партії регіонів 91,8% опитаних знали й раніше, 3,1% - довідалися протягом останніх місяців, а 1,8% вперше чують про судимості Януковича.

Разом з тим 3,3% опитаних відзначили, що їм важко відповісти на це запитання.

Опитування проводилося з 19 по 26 жовтня 2009 року за підтримки міжнародного фонду "Відродження". Опитано 2010 респондентів віком від 18 років по всій території України.

Варто зазначити, що за даними того ж таки Центру Разумкова лідер Партії регіонів Віктор Янукович залишається одноосібним лідером рейтингу кандидатів у президенти. Згідно з їхніми результатами, у першому турі виборів за Януковича готові проголосувати 24,7% українців, а за його головного конкурента Юлію Тимошенко - 17,3%.

Читайте також:

Виборці Яценюка не люблять тварин, а прихильники Януковича захоплюються шансоном

Виборці Тимошенко люблять дивитися мелодрами, Януковича - комедії

Виборці Тимошенко сексуально більш активні, ніж виборці Ющенка

Майже всі українці вважають себе постраждалими від кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: