Більшість українців погодиться з фальсифікацією результатів виборів

Кількість людей, які готові для захисту своїх прав брати участь у масових акціях протесту, стрімко скорочується.

55,6% громадян України не бажають брати участі в масових акціях протесту.

Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією "ФОМ-Україна", які представив генеральний директор компанії Олександр Бухалов.

Кількість громадян, які не бажають брати участі в масових акціях протесту, в листопаді 2009 року скоротилася на 8,5%, порівняно з жовтнем. Тоді в акціях готові були брати участь 47,1% опитаних.

Згідно з даними опитування, скоротилося число громадян, готових взяти участь у збройних зіткненнях: з 5% у жовтні до 3,5% у листопаді.

4,8% респондентів готові взяти участь у блокуванні автодоріг і зайнятті адміністративних будівель (у жовтні – 6%), 14,1% - у зборі підписів під вимогами і петиціями (у жовтні - 12,6%), 10,2% - у страйках (у жовтні – 15%), а 22,1% готові брати участь у мітингах і демонстраціях (у жовтні – 25,2%).

Опитування проводилося з 22 по 30 листопада 2009 року. Всього в опитуванні взяли участь 1000 респондентів з 85 населених пунктів. Похибка вибірки становить 3,2%.

Нагадаємо, майже дві третини українців (65,8%) вважають, що президентські вибори 17 січня 2010 року не будуть чесними, лише 19,5% вірять у чесні вибори.

У той же час 47,5% опитаних вважають, що результати виборів вплинуть на їхнє життя, а 41,3% вважають, що не вплинуть, важко відповісти - 11,2%.

Читайте також:

Янукович відривається від Тимошенко у президентських перегонах

Опитування: найбільш корумпованим органом влади визнано Верховну раду

Для кожного десятого українця 7 листопада - найбільше свято

Опитування: українців найбільше турбують безробіття й ціни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: