Більшість українців вважає, що вибори будуть нечесними

Майже 70% виборців впевнені, що вибори президента не будуть чесними. Протилежну точку зору висловили 15,2% опитаних.

68% українців вважають, що майбутні президентські вибори будуть нечесними. Про це свідчать результати соцопитування, яке провів "ФОМ-Украина".

Протилежну точку зору висловили 15,2% опитаних, вагалися з відповіддю 16,8%.

Крім того, 38,9% опитаних заявили, що використання адмінресурсу вплине на результати виборів, 6,8% вважають, що не вплине. Вагалися 35,8%, не змогли відповісти 18,5%.

33% опитаних вважають найімовірнішим використання адмінресурсу для перемоги на виборах з боку діючого прем'єра Юлії Тимошенко.

27,7% опитаних вважають, що до використання адміністративного ресурсу може вдатися діючий президент Віктор Ющенко.

14,7% опитаних вважають, що адмінресурс може використати лідер Партії регіонів Віктор Янукович, 3,2% - голова Верховної Ради Володимир Литвин.

27,9% опитаних вважають, що найбільш несумлінно свою передвиборну кампанію веде Тимошенко, 19,1% - Янукович, 18,6% - Ющенко.

Крім того, 47,5% респондентів, вважають, що результати виборів президента значно вплинуть на їхнє життя, 40,5% - вважають, що результати виборів не позначаться на їхньому повсякденному житті. Вагалися з відповіддю 12%.

Опитування проводилося з 17 по 22 грудня 2009 року. Були опитані 1000 респондентів старше 18 років з 85 населених пунктів України. Похибка вибірки не перевищує 3,2%.

Нагадаємо, якби перший тур виборів президента України відбувся минулої неділі, то в ньому перемогу одержала б нині діючий прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Про це свідчать результати опитування проведеного на сайті ТСН.UA.

На запитання "Якби вибори відбулися найближчої неділі, 27 грудня, за кого б ви проголосували", 26% респондентів відповіли - Юлія Тимошенко. На другому місці Сергій Тігіпко, за нього проголосували б 18%. Третє місце посів Віктор Янукович, за нього готові були віддати голоси 15% відвідувачів сайту. При цьому серед жінок Тігіпко користується значно більшою популярністю ніж Янукович, 20% і 13% відповідно.

Читайте також:

В Інтернет-опитуваннях Тігіпко вийшов на друге місце серед кандидатів в президенти

Соцопитування: Рейтинг Ющенка зріс удвічі

Жінки воліють голосувати за Тимошенко і Тігіпка, а чоловіки за Тимошенко і Януковича

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: