Більшість українців вважає, що Янукович має їхати в Москву, а не в Брюссель

Перший закордонний візит президента Януковича до Брюсселя покликаний підтвердити його відданість європейському вибору України.

Більше половини громадян України (64,2%) вважають, що перший закордонний візит Віктор Янукович як президент має зробити до Росії. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським інститутом проблем управління ім. Горшеніна.

Згідно з даними дослідження, тільки 14,3% опитаних українців вважають, що перший візит новообраного президента України повинен бути в штаб-квартиру Європейського союзу в Брюсселі.

Зовсім незначна кількість українців в якості першої країни, яку повинен відвідати президент Янукович назвали Білорусь (1,5%), США - 1%, Німеччину - 0,5%, Польщу - 0,4%. При цьому 1,5% респондентів вважають, що новий президент України повинен відвідати в першу чергу якусь іншу країну Європи - 0,8%. Важко відповісти на дане запитання 15,8% громадян України.

Дослідження проводилося з 20 по 22 лютого 2010 року. Опитано 1000 респондентів віком від 18 років у всіх обласних центрах України, містах Києві і Севастополі. Статистина похибка дослідження не перевищує 3,2%.

Нагадаємо, заступник голови Партії регіонів Сергій Льовочкін повідомив, що новообраний президент Віктор Янукович відвідає Брюссель вже наступного понеділка після його інавгурації. За його словами, це буде перший закордонний візит Януковича як президента, і він підтвердить відданість нового президента європейському виборові України.

Візит Януковича до Брюсселя 1 березня назвали вже узгодженим кілька представників Євросоюзу. Зокрема, плани зустрічі з ним цього дня підтвердили президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу і президент Європарламенту Єжи Бузек.

Тим часом в оточенні Януковича 23 лютого говорили, що плани його перших закордонних візитів як президента ще не затверджені і що обговорення цих планів триває.

Читайте також:

Регіонали підтвердили, що перший візит Янукович здійснить в Брюссель

Мєдвєдєв запросив Януковича в Москву

ЄС підтвердив, що 1 березня Янукович відвідає Брюссель

Перший закордонний візит Янукович здійснить до Брюсселя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: