Більшість українців задоволені газовими угодами з Росією

Згідно опитування, майже 50% українського населення вважають газові домовленості з Росією прийнятними.

Більшість українців вважають домовленості з Росією по газу прийнятними для України.

Згідно з результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, такої думки дотримуються 45,4% громадян і ще 5,7% респондентів вважають досягнуті домовленості успіхом України.

Водночас, 33,7% опитаних назвали газові домовленості програшем для України.

На думку 42,2% респондентів, однією з головних причин газової кризи є нездатність президента Ющенка домовитись з Росією, 28% - бажання Росії встановити контроль над українською газотранспортною системою, 24,3% - прозахідна політика України, яка викликала незадоволення Росії, 19,5% - бажання Росії продемонструвати Європі, що Україна є ненадійним партнером, близько 18% - нездатність прем’єр-міністра Тимошенко домовитись з Росією, 15,5% - бажання Ющенка та деяких політиків з Партії регіонів повернути у схему газових відносин посередника – компанію "RosUkrEnergo".

Згідно з результатами опитування, близько 40% громадян вважають, що найбільшу відповідальність за зрив переговорів щодо поставок газу наприкінці минулого року несе президент. Ще 11% покладають відповідальність на групу народних депутатів від Партії регіонів, яких пов’язують з "RosUkrEnergo" – Дмитра Фірташа, Юрія Бойка, Сергія Льовочкіна. Серед опитаних 9,7% громадян покладають провину на прем’єр-міністра, 1,7% - на керівника "Нафтогазу" Олега Дубину. На думку 23,6%, респондентів усі названі особи винні рівною мірою.

Київський міжнародний інститут соціології проводив всеукраїнське опитування громадської думки з 29 січня по 5 лютого. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,7% для показників близьких до 50%, 3,2% - для показників близьких до 25%, 2,2% - для показників близьких до 10%, та 1,6% - для показників близьких до 5%.

Читайте також:
Ющенко - Тимошенко: без ваших хабарів партнери до вас жопою повернуться!
У ЄС говорять, що "газові" проблеми не вплинуть на відносини з Україною
Тимошенко замінює газ на вугілля та солому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: