Біля Алушти припинено рух тролейбусів - невідомі зрізали 250 метрів проводу

"Кримтролейбус" не має цілого проводу такої довжини. Відновлювальні роботи заплановано на 23 грудня.

Рух тролейбусів в районі Професорського куточка (Велика Алушта) зупинено через крадіжку 245 метрів контактної електромережі. Мідний провід невідомі зрізали сьогодні вночі.

"Останній такий випадок у нас стався мало не десять років тому. Ця подія не вкладається в жодні рамки!", - заявив телефоном генеральний директор підприємства "Кримтролейбус" Юрій Космачевський.

"Кримтролейбус" не має цілого проводу такої довжини. "Ми зараз збираємо провід з рештків", - сказав керівник підприємства.

Відновлювальні роботи заплановано на 23 грудня. "Сьогодні рух до Професорського куточка ми не відновили, завтра з ранку рух теж відновлено не буде", - сказав Космачевський.

До Професорського куточка тролейбус ходить нечасто. "Там один маршрут, тролейбус ходить раз на півгодини. Професорський куточок, місце відпочинку, в зимовий час не завантажений", - відзначив Космачевський.

"Кримтролейбус" звернувся до правоохоронних органів. "Ми написали і в міліцію, і в прокуратуру. Сподіваюся, що кримінальну справу буде порушено, і знайдуть цих людей. Дівати-то особливо демонтований провід нікуди, окрім як здавати у нелегальні пункти прийому металу. А всі ці пункти металу давно стоять на обліку у відповідних органах", - сказав Космачевський.

Інцидент примусив підприємство подумати над розробкою заходів захисту.

Управління Кримського тролейбуса створено 50 років тому. Сьогодні на балансі підприємства "Кримтролейбус" перебувають 309 тролейбусів, з них на ходу 140.

Читайте також:

В Чернігові п'яний молодик розстріляв маршрутку і тролейбус

14 людей постраждали у Кривому Розі в результаті ДТП тролейбуса

У запорізькому тролейбусі пасажирка покусала контролера

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: