Біля берегів Індії потерпає судно з українцями

Судно Ро-ро Atlantic Project з 21 українцем на борту потрапило в скрутне становище через судову тяганину. Корабель майже повністю знеструмлений, закінчуються запаси питної води, моряки потребують меддопомоги.

Судно Ро-ро Atlantic Project з українським екіпажем потрапило у відчайдушне становище і вимагає негайної допомоги.

З ранку 31 березня на судні відключені всі механізми крім аварійного дизель-генератора, відключений кондиціонери, холодильники, не працюють душові.

Троє людей зі складу екіпажу потребують медичної допомоги і швидкого повернення додому, одному необхідна операція, його підтримують за допомогою антибіотиків - на судні немає лікаря, екіпаж допомагає хворому як може.

Екіпаж складається з 21 людини, всі громадяни України.
Винуватецем аварійного стану судна та тяжкого становища екіпажу є капітан порту Кочін, Індія. Судно з вантажем добрив слідувало з Китаю на Шрі-Ланку й зайшло в Кочін для заправки паливом 26 березня.

Між судновласником і вантажоодержувачем, компанією Natural Environmental Protection Group Ltd, виникла суперечка, справа дійшла до арбітражного суду. Вантажоодержувач вимагав заарештувати судно в Шрі-Ланці, проте суд у Лондоні заборонив арешт, визнавши його незаконним.

"Таким чином, судно "чисте", але капітан порту Кочін, почувши про розбіжності, відмовляється або пустити судно в порт, або відправити до нього бункерувальну баржу з паливом. Судно стоїть в 13 милях від порту, тобто в міжнародних водах", - повідомив редактор "морського бюлетеня" Михайло Войтенко.

"Я отримав лист від капітана, Сергія Кучинського, з усіма документами, в тому числі рішенням Лондонського суду. О 08.15 за московським часом (07.15 за київським) мені подзвонив капітан і повідомив, що стан відчайдушний - закінчується прісна вода, судно практично знеструмлене", - розповів Войтенко, закликавши владу України втрутитися.

Читайте також:

Морякам "Фаїни" досі не компенсували перебування у полоні

Росіяни на танкері "Аріонас" отруїлися підробленим алкоголем

Україна спускає на воду субмарину "Запоріжжя" - весь свій підводний флот
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: