Біля берегів Сомалі пірати захопили судно з 12 українцями

Морські розбійники захопили вантажний корабель "Lugela" з українським екіпажем. Моряки встигли передати сигнал SOS, зараз судно прямує до Сомалі.

Пірати захопили вантажне судно "Lugela", на борту якого 12 українців. Після нападу розбійників корабель взяв курс до берегів Сомалі.

Екіпаж передав сигнал SOS своїй грецькій компанії-оператору в суботу, 25 вересня, коли перебував приблизно в 900 милях від "піратського" міста Ейль, розташованого на східному узбережжі Сомалі.

Судно "Lugela" перевозило сталеву арматуру і дріт. Воно прямувало до порту острова Маврикій.

Міжнародне співтовариство серйозно стурбоване ситуацією в Сомалі. В останні п'ять років ця країна перетворилася на міжнародний центр морського піратства.

Боротьба з піратами біля узбережжя Сомалі в основному здійснюється в рамках військово-морської місії Євросоюзу "Аталанта" та операції НАТО Ocean Shield.

За даними Міжнародного морського бюро, кількість піратських нападів у світі за перший квартал 2010 року скоротилася на 34% в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року, головним чином, завдяки тривалим міжнародним операціям із захисту судноплавства в Аденській затоці.

Читайте також:

Пірати відкрили сезон полювання в Індійському океані

Президент Сомалі: країна - в руках "Аль-Каїди"

Пірати відпустили танкер з українцями після 4-місячного полону

Росіяни звільнили захоплений піратами танкер за 22 хвилини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: