Біля наметів з голодуючими бютівцями відкрився продуктовий ярмарок

Наступного дня після початку голодування навпроти наметів стали продавати копчену ковбасу і млинці з повидлом. Бютівці нарікають на "гестапівські" методи боротьби з опозицією.

Під стінами Центральної виборчої комісії, навпроти наметів, в яких голодують члени ВО "Батьківщина", які протестують проти реєстрації кандидатів від фальшивих відділень партії, розгорнули осінній продуктовий ярмарок "Свято врожаю".

Як повідомив голова фракції БЮТ у Київській обласній раді Володимир Подрєзов, ярмарок розгорнули наступного дня після початку акції. Подрєзов повідомив, що спочатку кілька наметів "Батьківщини" хотіли заставити біотуалетами, однак цьому перешкодили прихильники партії, і тепер біотуалети стоять осторонь від наметів.

"Наступного дня (після початку акції - ред.) навпроти нас стали продавати копчену ковбасу. Мені здається, це гестапівські способи. Замість того, щоб йти на контакт з людьми, які висувають свої вимоги, захищають свої цивільні права і хочуть чесних виборів, знаючи, що вони змушені протестувати голодуванням, на них починають тиснути таким чином", - сказав він.

За словами Подрєзова, вчора в рамках ярмарку безкоштовно роздавали млинці з повидлом і сметаною. Нечисленним, за його словами, перехожим цей продукт широко рекламували зі сцени, також встановленої напроти будівлі ЦВК між двома бютівськими наметами. Подрєзов також повідомив журналістам, що протестувальники щодня проходять медичний огляд, і кілька людей уже змушені були припинити голодування за станом здоров’я. Він зазначив, що на сьогоднішній день під стінами ЦВК голодують сім осіб.

Володимир Подрєзов пояснив, що торгові намети, які перебувають безпосередньо навпроти наметів з протестувальниками, порожні, тому що запрошені учасники ярмарку самі відмовилися торгувати в них. "У ці намети люди не йдуть торгувати, оскільки вони нам співчувають. Їх підставили, вони приїхали сюди і були здивовані побаченим... Я дуже вдячний тим людям, жителям Київської області, які, підтримуючи нас, перестали приїжджати сюди торгувати", - сказав він.

У той же час, віддалік від наметів продовжується торгівля фруктами, овочами, живою рибою, хлібобулочними виробами. На сцені виступають творчі колективи. Через сцену і торговельні намети з боку бульвару Лесі Українки наметів "Батьківщини" практично не видно.

Нагадаємо, 5 жовтня активісти Київської обласної організації ВО "Батьківщина" почали безстрокове голодування з вимогою зареєструвати в територіальній виборчій комісії списки кандидатів на місцеві вибори від справжнього партосередку "Батьківщини" в регіоні.

Аналогічну акцію соратники Тимошенко розпочали у Львові, але 11 жовтня змушені були припинити голодування, бо зрозуміли, що добитись від влади виконання їхніх вимог не вдасться.

Читайте також:

Соратники Тимошенко припинили безстрокове голодування

Депутат від БЮТ оголосив безстрокове голодування

Тимошенко налаштувала проти Януковича 73 європейські партії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: